crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 abator de iepuri

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mikian5
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 8
Varsta : 55
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 27/08/2009

abator de iepuri Empty
MesajSubiect: abator de iepuri   abator de iepuri EmptyMar Sept 08, 2009 10:59 am

am vazut ca cineva scrie ca in CALARASI de unde sunt eu s-ar fii deschis un abator de iepuri ,eu sincer nu am auzit ,insa daca aveti o adresa dati-o si eu il voi cauta ,pentru ca sunt si eu interesat de el .referitor la cantitatea de iepuri pe luna a fost doar o parere de om care a vazut saiturile si nu stie ce sa faca si pe cine sa creada.ar fii bine daca am face mai des un schimb de pareri si informatii.eu sunt foarte interesat de afacere pentru ca este f buna daca ai piata, daca vinzi in obor sau pe la colturi atunci nu este de mine .mai vorbim va dau si u numar de telefon daca intereseaza pe cineva sa vorbim despre afacere:0721530327 mitica
Sus In jos
MARIUSBMG
crescator
crescator
MARIUSBMG


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 55
Localizare : ALEXANDRIA
Data de inscriere : 22/08/2009

abator de iepuri Empty
MesajSubiect: CALARASI   abator de iepuri EmptyDum Sept 13, 2009 6:13 am

BUNA ZIUA.SI EU AM ASTEPTAT UN RASPUNS SAU UN NR.DE TELEFON DE LA CEL CARE A POSTAT MESAJUL CA EXISTA IN CALARASI UN ABATOR DE IEPURI,DAR FARA REZULTAT.
PERSOANA CARE A POSTAT MESAJUL ESTE INREGISTRAT CU NUMELE DE PUKY,MAI MULT NU STIU CE SA ITI SPUN,ASTEPT IN CONTINUARE.
Sus In jos
 
abator de iepuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» localizare abator de iepuri
» abator iepuri
» pret carne iepuri
» abator de iepuri
» Vreau sa fac un abator de iepuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: