crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 abator de iepuri

In jos 
AutorMesaj
mikian5
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 8
Varsta : 55
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 27/08/2009

abator de iepuri Empty
MesajSubiect: abator de iepuri   abator de iepuri EmptyMar Sept 15, 2009 1:28 pm

deacord cu voi dar hai sa facem ceva concret. de vorbe sunt satul ,ati mai auzit ceva de abatorul din calarasi? hai sa facem si noi ceva
nu numai cei din vest,sau doar intermediarii din UNGARIA.
SE POATE FACE O ASOCIERE PENTRU UN ABATOR DE IEPURI?.......totusi cred ca ne omoara nehotarirea si sentimentul de nesiguranta al afacerii din punct de vedere legal.pentru ca atunci cand te duci la o primarie pe raza careia vrei sa faci crescatorie sau abator toti iti spun sa te apuci de treaba cu toate ca nu ai nimic la mana ,ca iti dau ei aprobarile ,si de aici toate problemele daca le cazi in plasa si incepi.eu stiu pentru ca mi sa intamplat cand am vrut sa fac un depozit de lemne de foc .si primarul si seful de post a zis sa merg cu soferul masini la ei pentru ce? ma intrebam eu pana am aflat, vor si ei partea lor ,daca faci ceva legal nu au nimic dar daca te apuci asa dupa vorbele lor te au la mana .seara buna ,astept vesti mai bune de la voi toti
Sus In jos
 
abator de iepuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» localizare abator de iepuri
» abator iepuri
» abator de iepuri
» pret carne iepuri
» Vreau sa fac un abator de iepuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: