crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 probleme la iepuroaice

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
alex
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 40
Localizare : agnita judet sibiu
Data de inscriere : 08/01/2010

probleme la iepuroaice Empty
MesajSubiect: probleme la iepuroaice   probleme la iepuroaice EmptySam Mar 06, 2010 1:17 am

buna ziua tuturor.am si eu o problema si nu stiu ce sa fac.am trei iepuroaice flurure german din care una din ele la fatare mi-a omorat toti puii.ce sfaturi mi-ati putea da ?iepuroaica a fost la prima fatare.mai are rost sa mai incerc sau nu ?va multumesc
Sus In jos
catalin-vd
membru fidel
membru fidel
catalin-vd


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 39
Localizare : vatra dornei
Data de inscriere : 31/10/2009

probleme la iepuroaice Empty
MesajSubiect: Re: probleme la iepuroaice   probleme la iepuroaice EmptyMar Mar 09, 2010 10:15 am

salut. acelasi lucru l-am patit si eu cu o iepuroaica urias belgian si am vandut-o. se pare ca iepuroaica decurge la comportamentul acesta din cauza stresului cauzat de agitatia din jurul custii. incearka sa o tii intr-un loc ferit de zgomote, caini, pisici in perioada gestatiei si fatarii si vezi dupa aia care sunt rezultatele. daca nu sunt bune atunci procedeaza ca mine deoarece nu cred ca o mai dai la cale. bafta
Sus In jos
 
probleme la iepuroaice
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» probleme....
» probleme la un mascul
» probleme cu femelele
» PROBLEME IEPUROAICA
» probleme de nastere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..mesaje catre administrator-
Mergi direct la: