crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai Empty
MesajSubiect: eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai   eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai EmptyMier Feb 04, 2009 7:47 pm

eu am 42 ani si cresc iepuri de 35 de ani din pasiune dar nu numai. crestere de iepuri pot aduce si venituri destul de bune. la ora actuala am aprox 20 de rase inclusive iepuri angora si REX.
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
corduneanu
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/12/2010

eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai Empty
MesajSubiect: Re: eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai   eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai EmptyMier Dec 29, 2010 5:10 am

Sall tuturor!sint crescator de iepuri de cca 10 ani,din placere si pt consum propriu,rasa comuna.Doresc sa-mi dezvolt pasiunea dar aceeasi intrebare 'UNDE VINDEM????'Locatie am,teren pt furaje am,cca 1,85ha teren arabil,curte destul de mare cca1000mp cu tot cu casa,vointa am, bani pt a achizitiona familii si concentrate,si pt tot ce mai trebuie, se gasesc dar din nou aceeasi intrebare'UNDE O SA VINDEM CIND AJUNGEM 100-200 BUC???'Si scuze ma numesc Ionut si sunt din IALOMITA.
Sus In jos
ionut_ungheanu
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 09/01/2011

eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai Empty
MesajSubiect: Re: eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai   eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai EmptyDum Ian 09, 2011 1:17 pm

Aceeasi problema ,UNDE VINDEM?
Sus In jos
Continut sponsorizat





eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai Empty
MesajSubiect: Re: eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai   eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai Empty

Sus In jos
 
eu cresc iepuri din pasiune dar nu numai
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» inca nu cresc iepuri dar sigur am sa cresc
» sunt de accord cu schimburi
» ABATOR IEPURI
» abator de iepuri
» BOLI IEPURI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: