crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 Sfat perntru administratie

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
iunicu
crescator
crescator
iunicu


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti-Snagov
Data de inscriere : 26/02/2009

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Sfat perntru administratie   Sfat perntru administratie EmptyJoi Feb 26, 2009 7:19 pm

Ai incarcat prea mult forumul cu poze si gifuri si e foarte obositor de citit.
Incearca sa limitezi cat mai mult pozele astfel incat informatia sa se restranga cat mai mult in pagina si sa nu trebuiasca sa scroluiesti prea mult.
Mie imi e teribil de greu sa hoinaresc pe forumul asta.
Incearca sa-l simplifici ca si aspect si sa muncesti mai mult pe informare.
Sus In jos
iunicu
crescator
crescator
iunicu


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti-Snagov
Data de inscriere : 26/02/2009

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Re: Sfat perntru administratie   Sfat perntru administratie EmptyVin Feb 27, 2009 5:51 am

Am vazut ca ai citit mesajele, in consecinta era util sa-mi raspunzi macar in doi peri dar tu nu ai facut decat sa ma saluti si larevedere.
Nu mi se pare o politica buna ca atunci cand pe forum suntem inregistrati numai noi doi + clonele tale sa ma ignori.
Nimeni nu va accesa acest forum atata vreme cat nici macar tu nu contribui cu informatie.
Cantitatea si calitatea informatiilor dicteaza cresterea numarului de utilizatori.
Cu cat procesezi mai multe articole pe forum cu atat mai bine vor raspunde motoarele de cautare si forumul tau va fi mai prezent la cautari.
Nu am incercat sa te critic, ci sa te sfatuiesc.
Gandeste ca nimeni nu o sa piarda vremea prea mult pe aici daca in primul rand tu ii tratezi cu spatele.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Re: Sfat perntru administratie   Sfat perntru administratie EmptyVin Feb 27, 2009 7:22 am

buna
mie im pare in primul rand o chestie de bun simti sa salut membri noi cand nu am timp de mai mult pe moment. raspunsuri dau cand am mai mult timp. deaia nu am zis inca nimica.
eu de regula intru si noapte pe net si am mai mult timp atunci.
te rog daca poti scrie cateceva despre tine si iepuri pe care le cresti.
averm o rubrica unde membri se prezinta si aia are un rost.
poate ai chiar tu o rase de iepuri care intereseaza pe alti.
despre poze si design pe forum vreau sa spun mie nu im plac forumuri aia simple care arta nicicum.
dar asta e doar opinia mea.
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
iunicu
crescator
crescator
iunicu


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti-Snagov
Data de inscriere : 26/02/2009

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Re: Sfat perntru administratie   Sfat perntru administratie EmptyVin Feb 27, 2009 7:59 am

Forumul tau - dreptul tau sa administrezi cum vrei
M-am conformat si am postat o scurta prezentare. Nu am intentionat sa supar insa m-am gandit ca te poate interesa si parerea utilizatorilor.
Referitor la punctul 1 din regulament, nu cred ca multi au curajul sa dea informatii personale pe un forum public.
Sa de dumnezeu sa se adune la tine pe forum toti iubitorii de iepuri din tara. Cu cat ai sa ai mai multi membri ai sa vezi ca functionalitatea forumului o sa primeze in fata aspectului.
Sus In jos
iulian
crescator
crescator
iulian


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 52
Localizare : Harghita
Data de inscriere : 07/03/2009

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: DIVERSE   Sfat perntru administratie EmptyVin Mar 20, 2009 10:11 am

La capitolul export este prea frumos sa fie adevarat.
Ce conditii trebuiesc indeplinite pt. a putea exporta ?
Care sunt pasii care trebuie urmati.
Va multumesc.
Sus In jos
nikolasjucan
crescator
crescator
nikolasjucan


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 51
Localizare : alba
Data de inscriere : 01/03/2009

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Italienii si iepuri de camp   Sfat perntru administratie EmptyDum Apr 12, 2009 1:30 pm

in legatura cu anuntul cu iepuri de camp:
- era cumva de 1 aprilie anuntul?
- eu nu pot vinde iepuri domestici iar lor le trebuie iepuri de camp ( care nu traiesc in captivitate)
- nu le trebuie cumva si carabusi cu mustata si preput decalotat pentru ca am vreo 350 de buc. si vreau sa ii vand ( pret avantajos si reducere grande)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Re: Sfat perntru administratie   Sfat perntru administratie EmptyLun Apr 13, 2009 2:52 am

nu a fost de 1 aprilie.
cerere este real !!!!!
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
micul_fermier
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Localizare : hunedoara
Data de inscriere : 29/01/2010

Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Re: Sfat perntru administratie   Sfat perntru administratie EmptyVin Ian 29, 2010 6:33 am

salut lume sunt un crescator de capre si nu de mult mi-am luat 10 iepuri vreau sa ma apuc sa cresc si iepuri vreau sa stiu da k e rentabil sau da k va fi rentabil pe viitor as vra sa stiu sigur, pnt informati scrieti e-mail imyke_2006@yahoo.com si as mai vra sa stiu da k este vreun abator in romania si cu kat ia iepuri va multumesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sfat perntru administratie Empty
MesajSubiect: Re: Sfat perntru administratie   Sfat perntru administratie Empty

Sus In jos
 
Sfat perntru administratie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BOLI IEPURI
» Un sfat va rog.
» va multumesc pentru sfat
» Ce as putea face?Un sfat va rog

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..mesaje catre administrator-
Mergi direct la: