crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 Iepuras fatat -respins

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ema_Anton
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localizare : Birlad
Data de inscriere : 07/09/2011

Iepuras fatat -respins Empty
MesajSubiect: Iepuras fatat -respins   Iepuras fatat -respins EmptyMier Sept 07, 2011 4:51 am

Buna! Am nevoie de putin ajutor din partea celor care, poate, s-au confruntat cu probl cu care ma confrunt eu acum. Aseara, mi-a fatat iepuroaica, care are 6 luni, 3 iepurasi...Pe 2 dintre ei nu i-am mai gasit dimineata, m-am gandit ca i-a mancat, asa ca m-am hotarat ca pe al treilea, ultimul ramas, sa il iau si sa incerc hranesc, poate il salvez.. Ce recomandari aveti? Pot sa il hranesc cu lapte praf din comert? Daca nu, cu ce altceva il pot hrani? Multumesc anticipat!
Sus In jos
iepuri de vanzare
crescator
crescator
iepuri de vanzare


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 53
Localizare : Ocna Mures jud. Alba str. T. Vladimirescu nr. 43A
Data de inscriere : 03/09/2011

Iepuras fatat -respins Empty
MesajSubiect: Problema ta   Iepuras fatat -respins EmptySam Sept 10, 2011 12:51 pm

Ce sa zic... daca doar acum iepuroaica are 6 luni cam tanara ai bagat-o la monta. In legatura cu puiul zic sa-l lasi langa ea. Intotdeauna cand umbli la el trebuie sa fi curat pe maini si sa nu aduci mirosuri straine. Ai grija ca iepuroaica sa aiba apa proaspata in permanenta. Poate din aceasta cauza au "disparut" ceilalti 2 iepurasi. In aceasta perioada iepuroaicei ii trebuie multa apa.
Sus In jos
http://www.iepuri.intracominvest.eu
Ema_Anton
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localizare : Birlad
Data de inscriere : 07/09/2011

Iepuras fatat -respins Empty
MesajSubiect: Daca spuneti ... o fi problema mea   Iepuras fatat -respins EmptyDum Sept 11, 2011 10:57 am

S-a rezolvat, doar ca nu am mai scris nimic, fiindca nu primisem nici un raspuns. Iepurasii erau in paie si nu i-am observat. Acum sunt mai maricei si foarte dragalasi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iepuras fatat -respins Empty
MesajSubiect: Re: Iepuras fatat -respins   Iepuras fatat -respins Empty

Sus In jos
 
Iepuras fatat -respins
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iepuras fatat -respins
» Iepuras pitic angora fornait
» Intrebari despre cresterea unui iepuras

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..discutii despre iepuri-
Mergi direct la: