crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 Unde aveti piata de desfacere

In jos 
3 participanți

Cum sa ma extind !!!
Avem piata de desfacere
Unde aveti piata de desfacere Bar_left0%Unde aveti piata de desfacere Bar_right
 0% [ 0 ]
Nu avem piata de desfacere
Unde aveti piata de desfacere Bar_left0%Unde aveti piata de desfacere Bar_right
 0% [ 0 ]
Total voturi : 0
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
LONNY
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 40
Localizare : Republica Moldova
Data de inscriere : 23/08/2010

Unde aveti piata de desfacere Empty
MesajSubiect: Unde aveti piata de desfacere   Unde aveti piata de desfacere EmptyLun Aug 23, 2010 3:07 am

Sunt la inceput, am facut cunostinta cu situl vostru si am inteles ca aici se dezvolta ideiile si se perfectioneaza cunostintele in ceea ce tine de cresterea iepurilor, am 4 000 euro, un teren de 0,4ha, si doresc sa infiintez o mica afacere, pentru inceput daca ma puteti ajuta mar interesa un plan de afaceri, si un studiu mai in detaliu in ce priveste cresterea hrana, inmultirea si evident piata de desfacere.
Unde realizati voi toti carena de iepuri in Romania ca la noi in Republica Moldova cam nu prea avem unde este o tema cam uitata de cetateni.
Multumesc astept un raspuns.
Sus In jos
tunetro
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 47
Localizare : Cugir, Alba
Data de inscriere : 13/09/2010

Unde aveti piata de desfacere Empty
MesajSubiect: Buna Lonny   Unde aveti piata de desfacere EmptyVin Sept 17, 2010 3:02 am

Fara a vrea sa te descurajez iti pot raspunde cam in felul urmator:
Intrebi unde vindem, pot sa iti raspuns sincer ca eu unul o fac pe unde pot, adica piete, cunostinte, livrare taiat la domiciliu, etc. O piata stricta, reglementata, un abator specializat - NU HOTARAT.
Sunt o serie de firme (samsari, intermediari) care iti propun colaborare in sensul ca de la ei cumperi materialul genetic, custi la preturi mari, iar desfacerea o faci tot prin ei pe baza de "contract" dar de obicei cand vrei sa vinzi nu mai ai cui de cele mai multe ori.
Spui ca dispui de vreo 3-4000 de euro si 0,4 ha de teren sdi ceri sfaturi. Sincer nu habar nu am ce poti face cu acesti bani. De ex. de unde sunt eu cu acesti bani poti cumpara cam un ha de teren (atentie NU ARABIL).
Ca sa pot sa-ti dau un sfat mai la obiect am nevoie de date mai exacte (salariu minim si mediu la voi, preturi cereale, etc).
In limita timpului pot sa iti mai raspund.
Sus In jos
nikolasjucan
crescator
crescator
nikolasjucan


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 51
Localizare : alba
Data de inscriere : 01/03/2009

Unde aveti piata de desfacere Empty
MesajSubiect: Re: Unde aveti piata de desfacere   Unde aveti piata de desfacere EmptyMar Oct 26, 2010 1:55 pm

confratele meu de peste prut, eu personal am o piata de desfacere excelenta : o cratita de tuci, cateva condimente care sigur se gasesc si la voi si rezultatul e pur si simplu; DELICIOS
apropo: desfacerea e in familie ( masa din sufragerie ) si membrii familionului!
Multa bafta, pa!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde aveti piata de desfacere Empty
MesajSubiect: Re: Unde aveti piata de desfacere   Unde aveti piata de desfacere Empty

Sus In jos
 
Unde aveti piata de desfacere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pret pentru iepuri in viu
» oferta speciala iepuri de rasa cu desfacere
» piata de iepuri
» piata de iepuri a primit facelifting
» piata de iepuri a primit facelifting

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: