crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Bonuss
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 55
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 18/12/2009

Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! Empty
MesajSubiect: Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum !   Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! EmptyVin Dec 18, 2009 4:48 am

Buna ziua,

Ca mare majoritatea celor care au intrat pe acest forum de discutii ,as vrea si mi-as dori sa infiintez o ferma de iepuri..asa ca primul meu scop sa sa asimilez cit mai mult informatii.
Sint din Vaslui..am 40 de ani ..nu cresc iepuri ..dar ca multi de pe acest forum am crescut in copilarie.
Din ce am citit, bunavointa este din partea multor persoane ....dar cea mai grava problema e problema desfacerii..care nu e de neglijat.
Deocamdata o sa stau rezervat..cel putin pina se aseaza putin apele.
Traversam o perioada foarte tulbure atit din punct de vedere politic cit si social..nu prea e propice pentru investii .
De investit se poate investi dar riscurile sint destul de mari ..asa ca ...deocamdata tatonez acest domeniu.
Mi-as dori sa fie lumea mai activa..sa putem sa avem discutii cu crescatori ..despre problemele cu care se confrunta..poate o sa facem schimb de id-uri de mess ..depinde mult de deschiderea celor care participa pe acest forum.
Sus In jos
liliz
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 56
Localizare : Braila
Data de inscriere : 15/01/2010

Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum !   Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! EmptyVin Ian 15, 2010 3:09 am

Sunt de aceiasi parere.
Hai sa nu renuntam. Daca in Ungaria exista organizare, desfacere, abator etc. poate putem contacta o firma care sa preia urechiatii.
Eventual de la mai multi producatori odata pentru a fi eficient transportul.
Daca sunt pe forum cunoscatori ai limbii maghiare va rog incercati o cautare.
Sus In jos
giasurdu
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/01/2010

Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! Empty
MesajSubiect: salut   Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! EmptySam Ian 16, 2010 4:04 pm

Buna seara.
Ma numesc Gia, sunt din Bucuresti dar am achizitionat un teren destul de mare in Magurele unde vreau sa-mi fac o casa dar si o ferma de iepuri. Sunt inca la inceput dar ma atrage foarte mult ideea; caut cat mai multe informatii despre banii necesari, despre hartiile necesare, despre piata de desfacere... stiti voi. Sper ca pe acest forum sa pot afla ceea ce ma intereseaza si cat mai curand sa fac parte din familia voastra, familia crescatorilor de iepuri din Romania. Va doresc tuturor succes in afacerea voastra!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum !   Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum ! Empty

Sus In jos
 
Salut toata clasa muncitoare de pe acest forum !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare la toata lumea
» buna ziua la toata lumea
» pret pentru iepuri in viu
» Salut tuturor
» salut.....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: