crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 Salutare...la toti Crescatorii:)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
tibisorul
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Localizare : Lupeni
Data de inscriere : 30/07/2009

Salutare...la toti Crescatorii:) Empty
MesajSubiect: Salutare...la toti Crescatorii:)   Salutare...la toti Crescatorii:) EmptyJoi Iul 30, 2009 5:29 am

In primul rand tin sa va salut cu respect atat pe Admini cat si pe voi.."crescatorii"sau"iubitorii"de iepuri...Sunt un biet incepator intr-ale iepurilor :)si as vrea sa aflu cat mai multe despre cum sa intemeiez o mica ferma..pt inceput...
Sus In jos
myshu80
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 44
Localizare : suceava
Data de inscriere : 07/09/2009

Salutare...la toti Crescatorii:) Empty
MesajSubiect: Re: Salutare...la toti Crescatorii:)   Salutare...la toti Crescatorii:) EmptyMar Sept 08, 2009 11:07 am

salut si eu pe toti membrii acestui site si multumiri admin. sunt incepator in a creste iepuri si am nevoie de multe sfaturi
Sus In jos
pokemon76
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 8
Varsta : 48
Localizare : botosani
Data de inscriere : 08/02/2010

Salutare...la toti Crescatorii:) Empty
MesajSubiect: Re: Salutare...la toti Crescatorii:)   Salutare...la toti Crescatorii:) EmptyLun Feb 08, 2010 11:52 am

va salut pe toti, atat adm cat si ceilalti iubitori de urecheati. nu pot sa spun ca sunt incepator in ale iepuritului, dar nici "profesor".
cea mai mare nemultumire e ca in zona mea (botosani) nu sunt crescatori (sau nu cunosc eu) de iepuri rase pure.
ma bucur ca sunteti voi toti in care sper ca ma pot baza pe un sfat bun cand am o nelamurire, iar daca voi stiti vreun crescator de iepurasi de prin bt sau de pe aproape contactati-ma.
succes fratilor si doamne ajuta!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutare...la toti Crescatorii:) Empty
MesajSubiect: Re: Salutare...la toti Crescatorii:)   Salutare...la toti Crescatorii:) Empty

Sus In jos
 
Salutare...la toti Crescatorii:)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ABATOR IEPURI
» rugaminte la toti membri
» sarbatori fericite pentru toti !!!
» Salutare!!!
» Salutare tuturor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: