crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 Salutare tuturor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sergiu
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 40
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 21/03/2009

Salutare tuturor Empty
MesajSubiect: Salutare tuturor   Salutare tuturor EmptySam Mar 21, 2009 4:56 pm

Nu sunt un mare cunoscator in domeniul cresterii iepurilor dar cresc iepuri nu de rasa in mare parte pentru consu...dar m-ar interesa sa infiintez o microferma in acest domeniu daca e cneva in masura sa imi dea cateva sfaturi utile i-as fi foarte recunoscator. Asi avea nevoie de informatii in legatura cu dotarile necesare unei microferme.
Sus In jos
MARIUSBMG
crescator
crescator
MARIUSBMG


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 55
Localizare : ALEXANDRIA
Data de inscriere : 22/08/2009

Salutare tuturor Empty
MesajSubiect: PRET   Salutare tuturor EmptyMier Aug 26, 2009 4:13 pm

IN CAZUL IN CARE AI REUSI SA FACI O FERMA LA CE PRET CREZI CA AI PUTEA VINDE CARCASA DE IEPURE
Sus In jos
KYD
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 45
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2009

Salutare tuturor Empty
MesajSubiect: kg carcasă   Salutare tuturor EmptyVin Aug 28, 2009 6:45 am

3 euro kg
Sus In jos
MARIUSBMG
crescator
crescator
MARIUSBMG


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 55
Localizare : ALEXANDRIA
Data de inscriere : 22/08/2009

Salutare tuturor Empty
MesajSubiect: PRET   Salutare tuturor EmptyVin Aug 28, 2009 1:03 pm

SALUT KYD. PRETUL TAU ESTE EXTRAORDINAR DE BUN.DEALTFEL SI EU CAND AM AVUT FERMA DE VACI AM VISAT LA 20.000 LEI PE LITRU DAR MA MULTUMEAM CU 5-6.000 LEI.
INTRADEVAR SE PUTEA OBTINE UN PRET DE 20.000 DAR ASTA INSEMNA SA UMBLI DIN BLOC IN BLOC SI ERA IMPOSIBIL SA FAC ASTA LA CANTITATEA DE LAPTE PE CARE O AVEAM.(ADICA SA VINZI CU AMANUNTUL LA FEL CA CINEVA CARE O VACA ACASA)
ASA SI CU PRETUL DE 3 EURO PE KG.NIMENI IN LUME NU VA PLATI 3 EURO PE KG.(MA REFER LA CANTITATI MAI MARI SI LA UN CONTRACT)LA UN COLT DE STRADA POTI PRIMI ACEST PRET.
HAI SA GANDIM UN PIC LOGIC:DACA IN MAGAZIN IN STRAINATATE AJUNGE LA 5 EURO PE KG CUM TE POTI GANDI CA CINEVA VA FACE MUNCA VOLUNTARA SI NU NUMAI,AR TREBUI SA MAI PUNA DE LA EL PENTRU CA DE PROFIT NU POATE FI VORBA.(TAXE,TRANSPORT,MUNCITORI)
LA ABATORUL DE CARE AM VORBIM EU NU AM NICI UN CASTIG.SINGURUL CASTIG ESTE CA IMI VOI FACE SI EU O FERMA MARE (NU VORBIM DE 100 DE IEPURI)IAR PRETUL PE CARE TU IL CREZI REAL AR FI BUN SI PENTRU MINE,DAR.......
UNDEVA LA APROXIMATIV JUMATATE (1,65 EURO)DIN CE AI SPUS DA SIGUR ESTE RENTABIL PENTRU TOATA LUMEA IN SITUATIA IN CARE AJUNGI SA LIVREZI 5-600 DE IEPURI LUNAR CU O GREUTATE INTRE 1,5 SI 3 KG.(IN CARCASA)
DACA VORBIM DE MINIFERME DA ATUNCI CAUTI SA OBTII UN PROFIT CAT MAI MARE CU INVESTITIE SI MUNCA MINIMA.
ASTEPT UN RASPUNS
Sus In jos
chaenneey
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 8
Varsta : 45
Localizare : falticeni ,suceava
Data de inscriere : 29/09/2011

Salutare tuturor Empty
MesajSubiect: 3 euro   Salutare tuturor EmptyVin Sept 30, 2011 9:39 am

e tare daca gaseste sa dea cu pretul asta ii dau si de la mine cu 2 euro kg asa castig si eu ca si 2 euro la cantitatemare e mult dar doamne ajuta ca altcineva nu cred s-o faca
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutare tuturor Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor   Salutare tuturor Empty

Sus In jos
 
Salutare tuturor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» salutare tuturor!
» Salutare tuturor
» Salutare tuturor iubitorilor de :albino:
» Bun gasit tuturor
» Salutare tuturor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: