crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 ferma mea este in curs de amenajare noua

In jos 
+2
leonidvlad@yahoo.de
Admin
6 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: ferma mea este in curs de amenajare noua   ferma mea este in curs de amenajare noua EmptyJoi Feb 05, 2009 12:25 pm

ferma mea este in curs de amenajare noua si o sa prezint poze cand va fi gata
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
leonidvlad@yahoo.de
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 65
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: ferma mea este in curs de amenajare noua   ferma mea este in curs de amenajare noua EmptyMar Mar 10, 2009 7:02 am

Buna ziua,

Sunt de acord ca imaginile transmit cel mai bine informatia, dar pe mine m-ar interesa sa stiu cat mai multe cum se organizeaza o ferma.
Puteti sa-mi trimiteti un plan de afcere pe care, banuiesc ca l-ati urmarit, cand ati purces la extinderea fermei?
Sus In jos
Sergiu
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 40
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 21/03/2009

ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: Ferma mea se afla intr-o anexa In curte   ferma mea este in curs de amenajare noua EmptyDum Mar 22, 2009 8:39 am

Buna ziua

Am in curtea casei amenajat intr-o anexa o mica crescatorie de iepuri pt consum nu stiu daca sunt de rasa dar cea ce nu cred, sigur sunt corciti oricum sunt destul de marisori undeva intre 3-6 kg si m-ar interesa sa incep o mica afacere pe acest domeniu... dar nu stiu de unde sa incep si unde sa termin daca cineva de pe acest forum m-ar putea ajuta as fi foarte recunoscator..


va multumesc tuturor!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: Re: ferma mea este in curs de amenajare noua   ferma mea este in curs de amenajare noua EmptyDum Mar 22, 2009 1:13 pm

oferta de iepuri cu desfacere asigurata se gaseste pe www.linkuriagricole.webs.com


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Feb 23, 2010 12:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
deiutu
membru fidel
membru fidel
deiutu


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/04/2009

ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: hey   ferma mea este in curs de amenajare noua EmptyVin Apr 10, 2009 1:52 pm

ai terminat cu modernizarile domnule admin? nu ne arati niste poze? bounce
Sus In jos
NeaVio
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 23/02/2010

ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: salut   ferma mea este in curs de amenajare noua EmptyMar Feb 23, 2010 4:48 am

sa zicem ca eu am propia mea ferma de iepuri cine imi ofera piata de deschidere pt ca de cand caut pe net nu am vz sau auzit pe cineva sa stie eu sunt de la craiova si in slatina am inteles ca exista un abator de iepuri o sa ma interesez si pe acolo
Sus In jos
radu444
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 30
Localizare : focsani
Data de inscriere : 27/09/2011

ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: hey   ferma mea este in curs de amenajare noua EmptyMar Sept 27, 2011 1:14 pm

Si eu as dori sa stiu daca exista pe undeva pe la noi prin tara un abator de iepuri. Am cautat si eu putin pe internet dar din cate am vazut cel mai apropiat este in Bulgaria.
MULTUMESC
Sus In jos
Continut sponsorizat





ferma mea este in curs de amenajare noua Empty
MesajSubiect: Re: ferma mea este in curs de amenajare noua   ferma mea este in curs de amenajare noua Empty

Sus In jos
 
ferma mea este in curs de amenajare noua
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ABATOR IEPURI
» buna ziua la toata lumea
» ferma de iepuri
» Vreau sa fac un abator de iepuri
» bine ati venit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..ferma mea-
Mergi direct la: