crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 poate ar fi bine ,,,,,,,,,,,,,

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

poate ar fi bine ,,,,,,,,,,,,, Empty
MesajSubiect: poate ar fi bine ,,,,,,,,,,,,,   poate ar fi bine ,,,,,,,,,,,,, EmptySam Apr 04, 2009 5:58 am

poate ar fi bine toti membri sa spuna cam ce catitate de iepuri pot produce pe luna (dar doar cantitatile sigure care pot fi produse oricand daca este nevoie)poate reusim sa organisam un centru sau mai multe de colectare si un export pentru toate.pentru asta ar trebuia sa stiu locatile unde se afla crescatori si cat pot produce fiecare pe luna ( ma referi la iepuri de greutate intre 3kg si 4 kg.)am curaj sa spun la un pret de 1,5 euro pe kg in viu le putem vinde oricand. livrarea spre centre de colectare trebuie sa fie cu certificat de sanatate de la medic veterinar si bineinteles trebuie sa respectam legea europeana transportului de animale din 8 januarie 2008.
o sa adaug un nou subject legislatia
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
 
poate ar fi bine ,,,,,,,,,,,,,
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un sfat va rog.
» poate o chanca pentru romania ????
» aici se poate discuta despre tot ce nu are legatura cu iepuri
» cine poate livra iepuri de aprox 3 kg pentru sacrificat la bucuresti?
» Ce se poate intimpla daca iepuruaica e rasa pitica si iepuroiul rasa giant

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..mesaje administratorilor pentru membri-
Mergi direct la: