crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 rugaminte la toti membri

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

rugaminte la toti membri Empty
MesajSubiect: rugaminte la toti membri   rugaminte la toti membri EmptyVin Feb 27, 2009 3:56 pm

vreau sa rog pe toti membri sa posteze activ sa facem forum o adevarata sursa de informatii pentru toti crescatori de iepuri si cei care doresc sa devina crescatori de iepuri.
multumesc lui iunicu pentru postari lui.nu este o rusine sa intreb daca vrei sa sti ceva si nici unul nu se supara.forum are rol sa informeze. eu sunt convins intre membri sunt si crescator de iepuri cu experienta si va rog nu stati- raspundeti daca sunt intrebari la care stiti un raspuns! e spre binele tuturor membrii
vreau de asemena sa cer scuze daca nu stiu sa scriu prea bine correct romaneste- limba mea materna nu este romana ( e germana) dar encerc so invat.
multumesc!
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
 
rugaminte la toti membri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» rugaminte !
» ABATOR IEPURI
» bun venit pe forum - 2 membri noi
» sarbatori fericite pentru toti !!!
» 5 membri noi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..mesaje administratorilor pentru membri-
Mergi direct la: