crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 sanatate laiepuri si crescatori

In jos 
AutorMesaj
olimp
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 54
Localizare : secusigiu 77 arad
Data de inscriere : 08/12/2010

sanatate laiepuri si crescatori Empty
MesajSubiect: sanatate laiepuri si crescatori   sanatate laiepuri si crescatori EmptyMier Dec 08, 2010 2:23 am

sint un crescator de iepuri de rasa si tot odata am si calificare de albitru national la iepuri.cresc iepuri de cind ma stiu sau mai bine zis de vreo 35 de ani.rasa pura cresc de vreo 20 de ani.am participat la expozitii si sper ca voi participa inca,unde am avut si 6 rase in expo,am avut campioni crescuti de mine,colectie,fb,b si prezentare.am urmat si un curs de crestere a animalelor cu profil iepuri.m-am lovit si am intilnit de-a lungul anilor de aproape toate bolile si problemele iepurilor de casa dar inca nu le stiu pe toate.cresc iepuri pt expo,pt vinzare exemplare frumoase si sanatoase iar cele fara calitati pt sacrificare.i-mi place mult carnea de iepure de casa,dar mi-e cam mila la sacrificare.va doresc sanatate tuturor crescatorilor si animale sanatoase si frumoase.
Sus In jos
 
sanatate laiepuri si crescatori
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: