crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 Brasovean inpatimit

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Unimog
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 50
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 27/07/2010

Brasovean  inpatimit Empty
MesajSubiect: Brasovean inpatimit   Brasovean  inpatimit EmptyMar Iul 27, 2010 6:29 am

Va salut ,sunt Zoli din Brasov , cand am fost copil am avut multe iepuri vreau sa reinvii aceasta activitate la nivel de hobby
Sus In jos
cramil
nou pe site
nou pe site



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 44
Localizare : Moldova
Data de inscriere : 01/08/2010

Brasovean  inpatimit Empty
MesajSubiect: Incercarea moarte n-are !!   Brasovean  inpatimit EmptyDum Aug 01, 2010 6:56 am

Salutara dorinta !! Omul trebuie sa aiba si o pasiune extraprofesionala caci altfel innebunesti daca te gandesti la ziua de maine, intretinere, - 25% ,inceputul scolii etc.. primul pas este gasirea unui loc potrivit pentru cresterea lor, construirea unei custi corespunzatoare si achizitionarea primei perechi. Daca pasiunea persista , la anul, in primavara timpurie se pot inmulti. Daca pasiunea a fost doar un foc de paie Very Happy , se cresc cu grija pentru a ajunge la greutate standard si se consuma de Anul Nou !! santa
Sus In jos
 
Brasovean inpatimit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..membri se prezinta-
Mergi direct la: