crescatorul de iepuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crescatorul de iepuri

forum este destinat crescatorilor de iepuri de rasa din romania
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cumparam iepuri CASTOR REX , REX TRICOLOR, REX DALMATIAN
telefon 0732/049761

 

 va rog sa intelegeti si sa nu intelegeti gresit !!!!!!

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 58
Localizare : romania
Data de inscriere : 04/02/2009

va rog sa intelegeti si sa nu intelegeti gresit !!!!!! Empty
MesajSubiect: va rog sa intelegeti si sa nu intelegeti gresit !!!!!!   va rog sa intelegeti si sa nu intelegeti gresit !!!!!! EmptySam Apr 04, 2009 5:45 am

multi ma intreaba sa le dau surse de desfacere. eu nu o sa mai raspund la acest gen de intrebare !!!deocamdata eu am desfacere pentru iepuri dar pot onora comenzile pe care le am. cand va fi momentul ca nu pot livra cat mi se cere o sa anunt automat pe forum sa gasim pe cineva care pot onora comanda. nu este interesul meu sa refus comenzile si bineinteles daca suntem multi crescatori putem onora orice comanda indiferent de marimea comenzilor.pe moment inca fac fata cu productia pe care o am.sunt sigur va veni si momentul cand o sa avem nevoie de mai multi iepuri si in primul rand membri din forum pot profita de contracte.eu sunt permanent in cautare de cumparatori de iepuri in strainatatea chiar si pe plan mondial.
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
 
va rog sa intelegeti si sa nu intelegeti gresit !!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
crescatorul de iepuri :: crescatorul de iepuri :: ..mesaje administratorilor pentru membri-
Mergi direct la: